Zatoka Wrzosowo Dziwnówek
Zatoka Wrzosowo, to projekt zlokalizowany w Dziwnówku i przygotowany z myślą o ludziach, którzy cenią sobie nadmorski klimat, a jednocześnie chcą korzystać z całorocznych atrakcji takich, jak: basen, sauna czy jacuzzi. Miejsce, gdzie będą mogli wypoczywać we własnym wakacyjnym apartamencie i beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.

Inwestycja zostanie zrealizowana zaledwie 12 minut spacerem od szerokiej i piaszczystej plaży posiadającej niebieską flagę. Dodatkową atrakcją lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo z malowniczą zatoką, gdzie znajduje się Przystań Jachtowa Dziwnówek z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Zatoka Wrzosowo w pierwszym etapie zakłada 131 wygodnych apartamentów, także z prywatnymi ogródkami, miejsca postojowe oraz wewnętrzne i zewnętrzne strefy relaksu z licznymi udogodnianiami.
Zainteresowanym inwestorom oferujemy możliwość zakupu lokali z operatorem zarządzającym nieruchomością oraz pakietem wykończenia i umeblowania lokalu pod klucz.

W całej inwestycji Zatoka Wrzosowo planowane jest 18 kameralnych budynków z łącznie blisko 450 apartamentami, które realizowane będą etapami.
www.zatokawrzosowo.pl
Projekt realizowany we współpracy w formule Joint Venture z grupą Pekabex | Pekabex Development (https://pekabex.pl/)
cross