2021-10-01

Zakup nieruchomości pod apartamenty nad morzem w Jastrzębiej Górze

MAMY TO!

Dzisiaj, po prawie rocznych ustaleniach, rozmowach, negocjacjach, analizach, x-nastu ugodach i prawnych zawiłościach… wreszcie dopięliśmy ostatni guzik.

Polska Nam się skończyła! I to dosłownie 😉

Chcielibyśmy skromnie pochwalić się Naszą najnowszą i w 100% własną inwestycją w Jastrzębiej Górze, na najdalej wysuniętej działce na północ Polski - dalej na lądzie już się nie da…

Inwestycja, to nowoczesny, 5 kondygnacyjny apartamentowiec, położony w pierwszej linii brzegowej na samym klifie ze 188 apartamentami o średniej wielkości 40,5 mkw., strefą rekreacji, parkingiem podziemnym, zapleczem technicznym, spektakularnym widokiem na morze oraz zejściem z klifu na plaże.

Nasza nieruchomość, to 15 tysięcy metrów kwadratowych gruntu, znajdującego się na Jastrzębskim Klifie, najwyższym klifie na wybrzeżu Bałtyckim, który osiąga wysokość 33 metrów, a to sprawia, że każdy zachód słońca z tego punktu, to zapadający na długo w pamięci i niepowtarzalny widok zapierający dech w piersiach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Inwestycję.